Nedoručené zprávy – Bakaláři

Množí se informace o tom, že části žáků nejsou doručovány zprávy ze systému Bakaláři. Po přihlášení se prosím podívejte, zda nejste přihlášeni jako rodič. Pokud to tak je, pak jste při nástupu zaměnili přístupové údaje své a pro rodiče – a proto nevidíte zprávy pro žáka. V takovém případě co nejdříve napište na adresu jmlnarik@gymroznov.cz, uveďte pro urychlení kromě jména i třídu a správné přístupové údaje Vám co nejdříve zašleme.

Revize 22:36 – 8.A8, pokud máte osobní e-maily uvedené v Bakalářích, nemusíte psát jednotlivě. Pro všechny – přístupové údaje, o které napíšete do zítřejšího rána, vystavím a odešlu během zítřejšího dopoledne. Hezký večer JM