Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2020 – 2021

Na základě zveřejněných výsledků potvrdí přijatí žáci svůj zájem o studium odevzdáním zápisového lístku. Zápisový lístek je možné odevzdat nejpozději do 23. 6. 2020 – čtyřleté studium a do 24. 6. 2020 – osmileté studium.

Podle zákona č. 135/2020 Sb. nemůže uchazeč v roce 2020 podat proti rozhodnutí o nepřijetí odvolání. Nepřijatí uchazeči mohou místo toho podat žádost o vydání nového rozhodnutí. Rozhodnutí o nepřijetí si může zákonný zástupce uchazeče vyzvednout dne 16. 6. 2020 – čtyřleté studium a 17. 6. 2020 – osmileté studium od 10 hod do 16 hod v kanceláři školy a současně podat žádost o vydání nového rozhodnutí.

Nevyzvednutá rozhodnutí o nepřijetí budou následně rozeslána doporučeně poštou. Žádost o vydání nového rozhodnutí pak musí uchazeč podat do 3 dnů ode dne, kdy mu bylo doručeno rozhodnutí o nepřijetí.

Seznam přijatých uchazečů – čtyřleté studium

Pořadí uchazečů – čtyřleté studium

Seznam přijatých uchazečů – osmileté studium

Pořadí uchazečů – osmileté studium