Suplování

Suplování:   Úterý 21.9.2021

datum výpisu: 21.9.2021 (11:01)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Daehne Aleš       ..            
Halaštová Kateřina     ..              
Janíček Jakub   -                
Růžičková Veronika         ..          
Solanský Petr - .. Jan .. .. St - - - -
Zakopalová Eva   >> - - - - .. .. ..  

Změny v rozvrzích učitelů:

Jakub Mendoza Cira Marina 6.hod přesun << ŠJ 3.B (ŠJ) (S1) z 7.hod
  7.hod přesun >> ŠJ 3.B (ŠJ)   na 6.hod
Dlabajová Jaroslava 3.hod odpadá AJ 8.A8 (AJ2)   Akce třídy
Daehne Aleš 6.hod přesun << AJ 3.B (AJ1) (M2) z 7.hod
  7.hod přesun >> AJ 3.B (AJ1)   na 6.hod
 

3. hod Obecný pedagogický dozor

Halaštová Kateřina

2. hod Obecný pedagogický dozor

Janíček Jakub 2.hod změna TV 2.B (Dív) (T1)  
  2.hod spojeno (So) TV 2.B (Chl) (T1)  
 

1. hod Obecný pedagogický dozor

Kašlík Ondřej 3.hod přesun << ZSV 1.B (S1) z 4.hod
  4.hod přesun >> ZSV 1.B   na 3.hod
Malík Filip 4.hod přesun << Ch 1.B (V4) z 22.9. 8.hod
Růžičková Veronika

4. hod Obecný pedagogický dozor

Střílková Lucie 5.hod

Průchozí - dohled

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 7.hod Fy S2   odpadá   (Za)
  8.hod Fy S1   odpadá   (Za)
1.B 3.hod ZSV   (S1) přesun << Kašlík Ondřej z 4.hod
  3.hod Geol     odpadá   (So)
  4.hod Ch   (V4) přesun << Malík Filip z 22.9. (St) 8.hod
  4.hod ZSV     přesun >>   na 3.hod
2.A 1.hod Fy     přesun >>   na 20.9. (Po) 4.hod
2.B 1.hod Geol     odpadá   (So)
  2.hod TV Dív (T1) změna Janíček Jakub  
  2.hod TV Chl (T1) spojí Janíček Jakub (So)
  6.hod Fy     odpadá   (Za)
3.B 6.hod AJ AJ1 (M2) přesun << Daehne Aleš z 7.hod
  6.hod ŠJ ŠJ (S1) přesun << Jakub Mendoza Cira Marina z 7.hod
  7.hod AJ AJ1   přesun >>   na 6.hod
  7.hod ŠJ ŠJ   přesun >>   na 6.hod
4.B

1., 2. hod Akce třídy

8.A8

3., 4. hod Akce třídy

Pedagogický dohled u třídy:
4.B, 2. hod - Halaštová Kateřina
4.B, 1. hod - Janíček Jakub
8.A8, 3. hod - Daehne Aleš
8.A8, 4. hod - Růžičková Veronika

 

 

Suplování:   Středa 22.9.2021

datum výpisu: 21.9.2021 (11:01)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Solanský Petr   -                
Turzová Kateřina     ..              

Změny v rozvrzích učitelů:

Malík Filip 8.hod přesun >> Ch 1.B   na 21.9. 4.hod
Solanský Petr

1. hod Obecný pedagogický dozor

Turzová Kateřina

2. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.B 8.hod Ch     přesun >>   na 21.9. (Út) 4.hod
4.A

1., 2. hod Akce třídy

Pedagogický dohled u třídy:
4.A, 2. hod - Turzová Kateřina
4.A, 1. hod - Solanský Petr

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.9.2021

datum výpisu: 21.9.2021 (11:01)

Nepřítomní učitelé - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři