Matematický klokan proběhl on-line

Pátek 19. března 2021 byl zasvěcen všem zapáleným matematikům, kteří chtěli poměřit své schopnosti se svými vrstevníky v tradiční soutěži Matematický klokan. Na naší škole se mohou účastni klání všechny ročníky, takže se u nás soutěží ve čtyřech kategoriích (Benjamin, Kadet, Junior, Student). Ani letos se studenti rožnovského gymnázia nemají zač stydět, protože se svými výsledky dosáhli úspěchů nejen mezi spolužáky, ale také na okresní úrovni, o čemž se můžete přesvědčit v následující tabulce. Gratulujeme k úspěchům. 

 

Benjamín: 

1) Masařík Radek (1.A8); 98 bodů (v okrese 5. místo) 

2) Korb Štěpán (2.A8); 96 bodů (v okrese 6. místo) 

3) Mertová, Eva (1.A8); 94 bodů (v okrese 7. místo) 

4) Scholzová Adéla (1.A8); 91 bodů 

5) Vaněk, Filip (2.A8); 89 bodů 

6-7) Páclová, NelaPešek, Jaromír (oba 1.A8); 88 bodů 

8) Stančík, Martin (2.A8); 87 bodů 

9-10Fabiánová Natálie (2.A8); Vančura, Samuel (1.A8); 84 bodů 

 

Kadet: 

1) Něnička, David (4.A8); 85 bodů 

2) Polášek, Daniel (3.A8); 81 bodů 

3) Pešková, Helena (3.A8); 79 bodů 

4) Stružka, Jindřich (3.A8); 78 bodů 

5) Pečiva, Dominik (3.A8); 77 bodů 

6) Opálená, Lucia (3.A8); 74 bodů 

7) Dlabajová, Věra (3.A8); 71 bodů 

8) Adámek, Štěpán (3.A8); 69 bodů 

9) Porubová, Bára (3.A8); 66 bodů 

10) Kretek, Stanislav (4.A8); 65 bodů 

 

Junior: 

1) Drexlerová, Monika (5.A8); 78 bodů (v okrese 3. místo) 

2) Malenovský, Jakub (6.A8); 72 bodů (v okrese 6. místo) 

3-4) Kvapilová, Klára (5.A8); Machová, Barbora (6.A8); 64 bodů 

5) Kubáňová, Vendula (1.B); 55 bodů 

6-7Kvapil, Ondřej; Repák, Ota (oba 5.A8); 51 bodů 

8) Rozsypalová, Eliška (5.A8); 50 bodů 

9-10) Marešová, Barbora (6.A8); Pavlica, Čeněk (2.A); 47 bodů 

 

Student: 

1) LajšnerováAnna (4.A); 67 bodů (v okrese 5. místo) 

2) Skýpala, Tomáš (3.A); 55. bodů (v okrese 6. místo) 

3) Dejmek, Michael (4.B); 53 bodů (v okrese 7. místo) 

4) TutkoMarek (4.A); 52 bodů (v okrese 8. místo) 

5) Slovák, Radim (4.B); 51 bodů (v okrese 10. místo) 

6) TelčerJakub (4.A); 48 bodů 

7) Kotulková, Hana (3.B); 44 bodů 

8) Cerhák, Matěj (8.A8); 43 bodů 

9) Kolková, Michaela (7.A8); 41 bodů 

10-11) Besedová, Barbora (7.A8); Řiháková, Klára (4.A); 40 bodů