Adventní koncert v Domově seniorů

Adventní čas je již v plném proudu a náš sbor Juventus se v tomto čase snaží předávat radost a hudební zážitky na všechny strany. Jako již tradičně – každoročně – tak i letos jsme se vydali na návštěvu do rožnovského Domova seniorů, kde jsme již skoro jako doma, potěšit naše babičky a dědečky, setkat se ve svátečním adventním čase a pozdravit také naše milé paní ošetřovatelky. Letos jsme udělali drobnou změnu a program jsme si připravili s malým sborem, kde začínají získávat první pěvecké zkušenosti noví zpěváčci (1. A8, 2. A8 a 3. A8), kteří jsou na škole sice nejmenší vzrůstem, ale zato elánu a nadšení mají na rozdávání.
Program byl velmi pestrý, samozřejmě nechyběly vánoční písničky, na něž si děti dokonce vymyslely vlastní taneční choreografie, ale také hra na flétnu (Dominika Prokopová), kytaru (Max Majer), djembe (Klára Petřeková), a nesmíme zapomenout ani na energickou taneční vsuvku (Sofie Elen Pospíšilová).
Milé obecenstvo nás na závěr odměnilo potleskem a my zase je malým dárečkem v podobě krásného andílka. Všem jsme popřáli hlavně hodně zdraví, štěstí a spokojenosti a příští rok přijdeme rádi znovu! 🙂