X. ročník Gústava aneb znovuvzkříšení

Studentský časopis Gústav představil (22. 10. 2017) své první číslo v tomto školním roce a celkově 31. číslo ve své historii; tentokrát pod vedením nové šéfredaktorky Elišky Trampotové. Celý výtisk je již téměř celý rozprodán a můžete si v něm přečíst nejen o akcích proběhlých, ale také o aktuálním dění a životě ve škole, např. formou rozhovorů s nově nastoupivšími učiteli. O perfektní grafickou stránku, bez které by to opravdu nešlo, se bude starat Jonáš Vala a obsah čísla připravila redakce oživená o nové aktivní členy. Chcete-li se také zapojit do redaktorské práce, stačí se jen přihlásit ;), chystáme ještě minimálně 3 čísla do konce roku.

Redakce Gústav