Turnaj ve vybíjené

V pátek 25. 06. 2021 jsme uspořádali první ročník turnaje ve vybíjené pro nižší gymnázium. Jelikož byl školní rok bez soutěží, chtěli jsme žákům dopřát trochu soutěživosti a možnost poměřit síly s ostatními týmy. Po intenzivních poradách v jednotlivých třídách odevzdalo soupisku 5 týmů.

Hrálo se systémem každý s každým a to dvakrát 7 minut. Šance tedy byly otevřené a zápasy mnohdy velmi vyrovnané. Celé turnaj se nesl v duchu fair play a toho si velmi ceníme. Vítězným týmem se stal tým třídy 3. A8, který vyhrál ve všech zápasech.

Děkujeme všem zúčastněným za krásnou hru bez zranění a těšíme se na další ročník.

Výsledky:

1. místo 3. A8 ve složení Bára Porubová, Natálie Holišová, Marie Ondřejková, Helena Pešková, Laura Gerlová, Dominik Pečiva, Richard Kubáň, Jindřich Stružka, Vojtěch Prstek a Jan Ondrášek.
  1. místo 1. A8 ve složení Julie Pavlicová, Adéla Scholzová, Pavla Šústková, Nikol Štefelová, Markéta Žváčková, Radek Masařík, Jonáš Hrachovec, Antonín Prstek, Jaromír Pešek a Tobiáš Boreček.
  1. místo 2. A8 ve složení Lada Kornelová, Vendula Šenová, Natálie Fabiánová, Aneta Habartíková, Dominika Horňáková, Martin Stančík, Karel Košina, Vojtěch Bargel, Dominik Ryška a Moritz Fox.
  1. místo 1. A8 ve složení Anna Lenomarová, Anna Maria Bathke, Eva Mertová, Ema Pobořilová, Barbora Šafferová, Václav Bělunek, Michal Vašek, Matyáš Sluka, František Daněk a Lukáš Macků.
  1. místo 2. A8 ve složení Jindřiška Janušová, Iva Martinkovičová, Anna Kajzarová, Eliška Přikrylová, Filip Lukašík, Filip Vaněk, Jiří Mlnařík, Andrej Jochec, Štěpán Korb a Jan Urda.

V.R.