Informace k organizaci přijímacích zkoušek nanečisto on-line

Milí žáci 5. a 9. tříd a Vážení rodiče.

Ani v letošním roce bychom Vás neradi připravili o možnost, vyzkoušet si nanečisto průběh přijímacích zkoušek. V letošním roce jsme se rozhodli přistoupit k open on-line variantě. Jak věrná bude výsledná simulace přijímací zkoušky, bude záležet především na Vás.

Pro účely našeho “testování nanečisto”, sestaví naši vyučující speciální testy i se záznamovými archy, na základě testů společností Cermat užitých v předchozích letech.

Tyto testy, spolu se záznamovými archy a pokyny pro alespoň přibližnou představu pravděpodobného reálného průběhu zkoušky, či možnost její domácí simulace budou zveřejněny na stránkách školy 1. 2. 2021.

Domácí simulaci testu budete mít možnost provést během následujících dvou týdnů. 15. 2. 2021 bude zveřejněn klíč k úlohám spolu s odkazy na videa s vysvětlením postupu řešení jednotlivých úloh.

26. 2. 2021 bude případným zájemcům, na základě žádosti o zaslání přístupových údajů, umožněna on-line konzultace pro zodpovězení dotazů a vysvětlení nejasností k jednotlivým úlohám v prostředí MS Teams.