Charitativní sbírka pro Mayuching

V pátek 13. října proběhla na naší škole sbírka v rámci projektu Adopce na dálku.
Díky tomuto happeningu se snažíme finančně podporovat bangladéšskou holčičku Mayuching, která momentálně studuje na internátní škole, aby se jednou mohla stát zdravotní sestrou a pomáhat ostatním. Chtěli bychom, aby měla šanci splnit si své sny alespoň tak velkou, jako je ta naše. Taky bychom si přáli upozornit na důležitost vzdělání, a že ne všude na světě je brána jako samozřejmost.
Společně jsme vybrali krásných 9 180,- kč a tím Mayuching zajistili další rok studia a pomohli jí posunout se v životě zase o krok dál. Bez vás by to nešlo. Děkujeme, že se nebojíte pomáhat – ani na pátek třináctého, ani v této těžké době. Děkujeme, že se nebojíte dělat dobro… jen tak a moc si toho vážíme. Jak jednou napsal Romain Rolland – Dobrý člověk ještě žije.
Pro více informací o projektu navštivte stránky http://www.banglakids.cz/, nebo se obraťte na paní učitelku Kateřinu Turzovou, popřípadě na Aničku Korbášovou nebo Veroniku Onheiserovou z 8.A8.

A jelikož Anička a já maturujeme, hledáme nové tváře dobrovolníků, kteří by se na sbírce podíleli dále. Nemusíte se ničeho bát, se vším budete obeznámeni, všechno vám bude představeno, ukázáno… A dělat dobro je radost! Takže noví zájemci, stavte se, třeba čekáme právě na vás! 🙂

Ještě jednou obrovské díky všem!
Veronika Onheiserová, 8. A8