Letošní gymnaziální divadlo zasvěceno Lakomci

První dubnový týden se zhruba čtyřicítka studentů naší školy pustila do realizace divadelního představení Lakomec podle scénáře klasika Moliéra. V průběhu tří dní se jim povedlo oblažit svým výkonem stovky diváků, kteří navštívili jednu z šesti produkcí mezi dny 3. – 5. dubna. Pokud jste sami byli našeho Lakomce navštívit, tak jsou slova zbytečná. V případě, že jste neměli to štěstí, můžete alespoň částečně nasát atmosféru škudlení na pařížských ulicích díky přiloženým fotografiím naší absolventky Hanči Vaškové. Nám nezbývá nic jiného, než ochotníkům poděkovat za jejich (v závěru 😀 ) profesionální přístup a skvělé herecké výkony.

Jakub Němec a Jiří Mlnařík