Suplování

Suplování:   Pátek 17.9.2021

datum výpisu: 17.9.2021 (10:29)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Kašlík Ondřej   .. - Ml Ml ..        
Knesl Jaroslav - - - - - - .. - - -
Mynář Ivan - - - - - - - - - -
Solanský Petr - - Jan - - .. - - - -
Turzová Kateřina   Pt Pt - Vol - .. -    

Změny v rozvrzích učitelů:

Brodová Magda

před 5., 6., 7. hodinou dohled Pavilon - dohled

 
Ehl Richard 5.hod přesun >> D 2.A   na 16.9. 5.hod
Janíček Jakub 2.hod spojeno (So) TV 2.B (Chl) (T1)  
Jurčák Jaroslav 6.hod přesun << Ch 2.A (S1) (LCh) z 8.hod
  8.hod přesun >> Ch 2.A (S1)   na 6.hod
Kolářová Iva 5.hod přesun >> CJ 2.B   na 16.9. 2.hod
Kurková Veronika 5.hod přesun << M 2.B (V3) z 6.hod
  6.hod

Průchozí - dohled

 
  6.hod přesun >> M 2.B   na 5.hod
Marek Jan 1.hod přesun >> Geol 6.A8   na 5.hod
  5.hod přesun << Geol 6.A8 (Bi) z 1.hod
  5.hod přesun >> Bi 6.A8   na 16.9. 6.hod
Mlnařík Jiří 3.hod spojeno (Ka) IVT 1.B (VT2) (VT2)  
  4.hod spojeno (Ka) IVT 1.B (VT2) (VT2)  
Petersen Irena 1.hod změna VV 4.A8 (VV) (Hv)  
  1.hod spojeno (Tu) HV 4.A8 (HV) (Hv)  
  2.hod změna VV 4.A8 (VV) (Hv)  
  2.hod spojeno (Tu) HV 4.A8 (HV) (Hv)  
Růžičková Veronika

před 1., 2., 3., 4. hodinou dohled 2. podlaží - dohled

 
Volková Gabriela 4.hod supl. (Tu) CJ 4.A (Hv)  

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 5.hod TV Chl   odpadá   (Ka)
  6.hod CJ     odpadá   (Tu)
1.B 3.hod IVT VT2 (VT2) spojí Mlnařík Jiří (Ka)
  4.hod IVT VT2 (VT2) spojí Mlnařík Jiří (Ka)
  5.hod Geol     odpadá   (So)
2.A 1.hod TV Chl   odpadá   (Ka)
  5.hod D     přesun >>   na 16.9. (Čt) 5.hod
  6.hod Ch S1 (LCh) přesun << Jurčák Jaroslav z 8.hod
  8.hod Ch S1   přesun >>   na 6.hod
2.B 2.hod TV Chl (T1) spojí Janíček Jakub (So)
  5.hod M   (V3) přesun << Kurková Veronika z 6.hod
  5.hod CJ     přesun >>   na 16.9. (Čt) 2.hod
  6.hod M     přesun >>   na 5.hod
4.A 4.hod CJ   (Hv) supluje Volková Gabriela (Tu)
  6.hod ZPŘ4 ZPŘ4   odpadá   (Kn)
4.A8 1.hod VV VV (Hv) změna Petersen Irena  
  1.hod HV HV (Hv) spojí Petersen Irena (Tu)
  2.hod VV VV (Hv) změna Petersen Irena  
  2.hod HV HV (Hv) spojí Petersen Irena (Tu)
4.B 6.hod ZPŘ4 ZPŘ4   odpadá   (Kn)
5.A8 5.hod TV Chl   odpadá   (Ka)
6.A8 1.hod Geol     přesun >>   na 5.hod
  5.hod Geol   (Bi) přesun << Marek Jan z 1.hod
  5.hod Bi     přesun >>   na 16.9. (Čt) 6.hod
8.A8 6.hod ZPŘ4 ZPŘ4   odpadá   (Kn)

 

 

Suplování:   Pondělí 20.9.2021

datum výpisu: 17.9.2021 (10:29)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Halaštová Kateřina           - Ci -    
Mynář Ivan - - - - - - Kn Kn -
Solanský Petr - .. .. - .. - .. Jan .. -

Změny v rozvrzích učitelů:

Jakub Mendoza Cira Marina 6.hod

Průchozí - dohled

 
Janíček Jakub 7.hod supl. (So) TV 7.A8 (Chl)+ (T1)  
Knesl Jaroslav 7.hod supl. (My) SvS2 4.B (SvS2)+ (V4)  
  8.hod supl. (My) SvS2 4.B (SvS2)+ (V4)  
Růžičková Veronika 3.hod supl. (My) ZSV 2.A (V4)  
Tkadlec Tomáš 7.hod

Průchozí - dohled

 
Zakopalová Eva 4.hod přesun << Fy 2.A (Fy) z 21.9. 1.hod

Změny v rozvrzích tříd:

2.A 3.hod ZSV   (V4) supluje Růžičková Veronika (My)
  4.hod Fy   (Fy) přesun << Zakopalová Eva z 21.9. (Út) 1.hod
  4.hod Geol     odpadá   (So)
3.A 8.hod TV Chl   odpadá   (So)
4.A 1.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  2.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  6.hod TV Chl   odpadá   (So)
  7.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)
  8.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)
4.B 1.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  2.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  6.hod TV Chl   odpadá   (So)
  7.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)
  8.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)
6.A8 7.hod TV Chl (T1) supluje Janíček Jakub (So)
7.A8 7.hod TV Chl (T1) supluje Janíček Jakub (So)
8.A8 1.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  2.hod GeS GeS   odpadá   (So)
  7.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)
  8.hod SvS2 SvS2 (V4) supluje Knesl Jaroslav (My)

 

 

Suplování:   Úterý 21.9.2021

datum výpisu: 17.9.2021 (10:29)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Daehne Aleš       ..            
Halaštová Kateřina     ..              
Solanský Petr - .. .... .... .. .... - - - -
Zakopalová Eva   >> - - - - <> .. ..  

Změny v rozvrzích učitelů:

Dlabajová Jaroslava 3.hod odpadá AJ 8.A8 (AJ2)   Akce třídy
Daehne Aleš

3. hod Obecný pedagogický dozor

Halaštová Kateřina

2. hod Obecný pedagogický dozor

Malík Filip 6.hod výměna << Bi 2.B (Bi) z 22.9. 6.hod
Růžičková Veronika 4.hod odpadá TV 8.A8 (Dív)   Akce třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 7.hod Fy S2   odpadá   (Za)
  8.hod Fy S1   odpadá   (Za)
2.A 1.hod Fy     přesun >>   na 20.9. (Po) 4.hod
2.B 1.hod Geol     odpadá   (So)
  6.hod Bi   (Bi) výměna << Malík Filip z 22.9. (St) 6.hod
  6.hod Fy     výměna >>   na 22.9. (St) 6.hod
4.B

1., 2. hod Akce třídy

8.A8

3., 4. hod Akce třídy

Pedagogický dohled u třídy:
4.B, 2. hod - Halaštová Kateřina
4.B, 1. hod - Solanský Petr
8.A8, 4. hod - Solanský Petr
8.A8, 3. hod - Daehne Aleš

 

Zpracováno v systému Bakaláři