Suplování

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

datum výpisu: 26.6.2019 (14:38)

Nepřítomné třídy 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A8   Akce Akce Akce Akce Akce Akce      
1.B   Akce Akce Akce Akce          
2.A8   Akce Akce Akce Akce Akce        
3.A8   Akce Akce Akce Akce Akce        
Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Děcká Hana   - - - Ba ..        
Děcká Kateřina   - - .. Ju          
Dlabajová Jaroslava         - .. -      
Ehl Richard - .. .. - - .. - .. .. -
Gardašová Olga   .. Tk - .. -        
Chýlková Renáta   - .. .. ..          
Jakub Mendoza Cira Marina   - .. Koř - -        
Kolářová Iva   - .. .. .. ..        
Marek Jan - .. .. Tr Hal - >> - .. -
Mynář Ivan - .. .. - - .. - .. .. -
Oslancová Jana - .. .. - .. - .. .. .. -
Rudněvová Helena - - Br Koř .. - .. .... .. -
Solanský Petr - .. .. Hl - .. - .. .. -
Střílková Lucie   - - Db Pe Koř ..      
Zakopalová Eva   .. .. Jan Br          
Místnosti mimo provoz 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
V7   Obs. Obs. Obs.            

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 3.hod ŠJ ŠJ2 (S2) supluje Kořínková Jana (Ci)
  3.hod RJ RJ (S2) spojí Kořínková Jana (Ru)
  3.hod ŠJ ŠJ1 (J2) supluje Dlabajová Jaroslava (St)
  5.hod TV Chl   odpadá   (So)
  6.hod M     odpadá   (Tr)
  7.hod TV Dív   odpadá   (Koř)
  8.hod D     odpadá   (Ru)
1.A8

1.- 6. hod Akce třídy

1.B 5.hod TV Dív   odpadá   (Br)
  5.hod TV Chl   odpadá   (So)
  7.hod Fy S1   odpadá   (Tr)
  7.hod M S2   odpadá   (Tk)
 

1.- 4. hod Akce třídy

2.A 1.hod M     přesun >>   na 26.6. (St) 2.hod
  2.hod M   (S1) supluje Tkadlec Tomáš (Gd)
  4.hod ŠJ ŠJ (S2) spojí Petersová Yveta (St)
  5.hod AJ AJ2   odpadá   (Dc)
  5.hod AJ AJ1   odpadá   (Ju)
  6.hod D     odpadá   (Ru)
  8.hod TV Chl   odpadá   (So)
  8.hod TV Dív   odpadá   (Pe)
2.A8 6.hod TV Chl   odpadá   (Kl)
  7.hod TV Dív   odpadá   (Br)
 

1.- 5. hod Akce třídy

2.B 2.hod RJ RJ (S2) spojí Brodová Magda (Ru)
  3.hod Geol   (Bi) supluje Hlaváčová Šárka (So)
  4.hod AJ AJ2 (S3) spojí Jurajdová Šárka (Dc)
  5.hod CJ S1.   odpadá   (Ko)
  5.hod M S2.   odpadá   (Něm)
  6.hod Bi     přesun >>   na 26.6. (St) 1.hod
  8.hod Fy     odpadá   (Os)
3.A 1.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  1.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  1.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  1.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  2.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  2.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  2.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  2.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  5.hod CJ     odpadá   (Ba)
  7.hod Ch     odpadá   (Jan)
  8.hod AJ AJ2   odpadá   (Ju)
  8.hod AJ AJ1   odpadá   (Db)
3.A8 7.hod HV HV   odpadá   (Dě)
  8.hod HV HV   odpadá   (Dě)
 

1.- 5. hod Akce třídy

3.B 1.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  1.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  1.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  1.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  2.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  2.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  2.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  2.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  3.hod M   (Fy) supluje Janíček Jakub (Za)
  4.hod Fy   (V4) supluje Brodová Magda (Za)
  5.hod CJ     přesun >>   na 26.6. (St) 4.hod
  6.hod D     odpadá   (Ko)
  8.hod Ch     odpadá   (Jan)
4.A8 6.hod Fy S2   odpadá   (Os)
  6.hod Bi S1   odpadá   (Gd)
  7.hod Fy     odpadá   (Os)
5.A8 3.hod Fy   (V5) supluje Trinkewitzová Kamila (Ma)
  4.hod ZSV   (Bi) supluje Halaštová Kateřina (Ma)
  6.hod IVT     odpadá   (Ml)
  7.hod IVT     odpadá   (Ml)
  8.hod D     odpadá   (Ko)
6.A8 4.hod VV   (S1) supluje Bajerová Jana (Dě)
  5.hod VV     odpadá   (Dě)
  7.hod CJ S1.   odpadá   (Tu)
  7.hod M S2.   odpadá   (Něm)
  8.hod CJ S2.   odpadá   (Tu)
  8.hod M S1.   odpadá   (Něm)
7.A8 1.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  1.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  1.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  1.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  2.hod BiS2 BiS2   odpadá   (Ma)
  2.hod SvS2 SvS2   odpadá   (My)
  2.hod GeS2 GeS2   odpadá   (So)
  2.hod FS2 FS2   odpadá   (Za)
  6.hod AJ Aj2   odpadá   (Hl)
  6.hod AJ Aj1   odpadá   (De)
  7.hod D     odpadá   (Ehl)

Pedagogický dohled u třídy:
1.A8, 1.- 3. hod - Střílková Lucie
1.A8, 4.- 6. hod - Dlabajová Jaroslava, Střílková Lucie
1.B, 1.- 4. hod - Děcká Kateřina
2.A8, 1.- 5. hod - Gardašová Olga, Kolářová Iva
3.A8, 1.- 5. hod - Děcká Hana, Jakub Mendoza Cira Marina

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019

datum výpisu: 26.6.2019 (14:38)

Nepřítomné třídy 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A   TH TH              
1.A8   TH TH              
1.B   TH TH              
2.A   TH TH              
2.A8   TH TH              
2.B   TH TH              
3.A   TH TH              
3.A8   TH TH              
3.B   TH TH              
4.A8   TH TH              
5.A8   TH TH              
6.A8   TH TH              
7.A8   TH TH              
Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Bajerová Jana   .. ..              
Brodová Magda   - -              
Děcká Hana   .. ..              
Gardašová Olga   - ..              
Chýlková Renáta   .. -              
Janíček Jakub   .. ..              
Marek Jan   .. ..              
Mlnařík Jiří   .. ..              
Mynář Ivan - - - - - - - - - -
Němec Jakub   .. ..              
Malík Filip   .. ..              
Oslancová Jana - - - - .. .... .. - - -
Rudněvová Helena - .. - .. - - .. - - -
Střílková Lucie   .. -              
Turzová Kateřina   .. ..              
Zakopalová Eva   .. ..              

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 3.hod Ch     odpadá   (Mal)
  4.hod Fy     odpadá   (Os)
  5.hod CJ     odpadá   (Tu)
  6.hod Bi     odpadá   (Mal)
 

1., 2. hod TH

1.A8 3.hod CJ     odpadá   (Vol)
  4.hod OV     odpadá   (St)
  5.hod IVT     odpadá   (Kl)
  6.hod D     přesun >>   na 25.6. (Út) 4.hod
 

1., 2. hod TH

1.B 3.hod Ch     odpadá   (Jan)
  4.hod M     odpadá   (Tk)
  5.hod Fy     odpadá   (Tr)
  6.hod AJ AJ2   odpadá   (Vol)
  6.hod AJ AJ1   odpadá   (Hl)
 

1., 2. hod TH

2.A 3.hod HV HV   odpadá   (Tu)
  3.hod VV VV   odpadá   (Ba)
  4.hod HV HV   odpadá   (Tu)
  4.hod VV VV   odpadá   (Ba)
  5.hod M S2.   odpadá   (Tk)
  5.hod CJ S1.   odpadá   (Ba)
  6.hod AJ AJ2   odpadá   (Dc)
  6.hod AJ AJ1   odpadá   (Ju)
 

1., 2. hod TH

2.A8 3.hod M     odpadá   (Tr)
  4.hod Z     odpadá   (Gd)
  5.hod AJ AJ2   odpadá   (Dc)
  5.hod AJ AJ1   odpadá   (Hl)
  6.hod OV     odpadá   (Gd)
 

1., 2. hod TH

2.B 0.hod TV Dív   odpadá   (Br)
  3.hod AJ AJ2   odpadá   (Dc)
  3.hod AJ AJ1   odpadá   (Ju)
  4.hod M     odpadá   (Něm)
  5.hod TV Chl   odpadá   (So)
  6.hod Fy     odpadá   (Os)
 

1., 2. hod TH

3.A 3.hod D     odpadá   (Ko)
  4.hod Bi     odpadá   (Mal)
  5.hod AJ AJ2   odpadá   (Ju)
  5.hod AJ AJ1   odpadá   (Db)
  6.hod Ch     odpadá   (Jan)
 

1., 2. hod TH

3.A8 3.hod ŠJ ŠJ   odpadá   (Ci)
  3.hod NJ NJ   odpadá   (Pe)
  4.hod OV     odpadá   (Dě)
  5.hod Z     odpadá   (Gd)
  6.hod CJ     odpadá   (Ba)
 

1., 2. hod TH

3.B 3.hod IVT VT2   odpadá   (Kl)
  3.hod IVT VT1   odpadá   (Ml)
  4.hod IVT VT2   odpadá   (Kl)
  4.hod IVT VT1   odpadá   (Ml)
  5.hod NJ NJ   odpadá   (Chý)
  5.hod ŠJ ŠJ   odpadá   (St)
  6.hod CJ     odpadá   (Hal)
 

1., 2. hod TH

4.A8 3.hod NJ NJ   odpadá   (Chý)
  3.hod ŠJ ŠJ   odpadá   (St)
  4.hod AJ AJ2   odpadá   (Ju)
  4.hod AJ AJ1   odpadá   (Hl)
  5.hod M     odpadá   (Ml)
  6.hod Z     odpadá   (So)
 

1., 2. hod TH

5.A8 3.hod M     odpadá   (Něm)
  4.hod TV Chl   odpadá   (So)
  4.hod TV Dív   odpadá   (Koř)
  5.hod CJ     odpadá   (Vol)
  6.hod NJ NJ2   odpadá   (Chý)
  6.hod NJ NJ1   odpadá   (Pe)
 

1., 2. hod TH

6.A8 3.hod Geol     odpadá   (Ehl)
  4.hod D     odpadá   (Ehl)
  5.hod TV Chl   odpadá   (So)
  5.hod TV Dív   odpadá   (Jan)
  7.hod Ch     odpadá   (Mal)
 

1., 2. hod TH

7.A8 3.hod Bi     odpadá   (Ma)
  4.hod Ch     odpadá   (Jan)
  5.hod NJ NJ   odpadá   (Pe)
  5.hod ŠJ ŠJ   odpadá   (Ci)
  7.hod MeV     odpadá   (Kn)
 

1., 2. hod TH

Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1., 2. hod - Malík Filip
1.A8, 1., 2. hod - Střílková Lucie
1.B, 1., 2. hod - Chýlková Renáta
2.A, 1., 2. hod - Janíček Jakub
2.A8, 1., 2. hod - Gardašová Olga
2.B, 1., 2. hod - Brodová Magda
3.A, 1., 2. hod - Bajerová Jana
3.A8, 1., 2. hod - Děcká Hana
3.B, 1., 2. hod - Zakopalová Eva
4.A8, 1., 2. hod - Mlnařík Jiří
5.A8, 1., 2. hod - Němec Jakub
6.A8, 1., 2. hod - Turzová Kateřina
7.A8, 1., 2. hod - Marek Jan

 

Zpracováno v systému Bakaláři