Suplování

Suplování:   Středa 24.4.2019

datum výpisu: 23.4.2019 (14:47)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Daehne Aleš - .. - Db Hl .. .. - .. -
Janíček Jakub - .. - Gd Gd - Ehl .. .. -
Oslancová Jana - - - - - .. .. - - -
Trinkewitzová Kamila - .. .. Kl - .. .. - - -
Zakopalová Eva   - -              

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 1.hod D   (V4) přesun << Rudněvová Helena z 25.4. (Čt) 8.hod
  1.hod M     odpadá   (Tr)
1.B 2.hod Geol   (Fy) přesun << Solanský Petr z 4.hod
  2.hod Fy     odpadá   (Tr)
  4.hod D   (Ch) přesun << Ehl Richard z 8.hod
  4.hod Geol     přesun >>   na 2.hod
  8.hod D     přesun >>   na 4.hod
2.A 3.hod Bi S1 (S2) změna Gardašová Olga  
  3.hod Ch S2 (S2) spojí Gardašová Olga (Jan)
  4.hod Bi S2 (V5) změna Gardašová Olga  
  4.hod Ch S1 (V5) spojí Gardašová Olga (Jan)
  6.hod Fy     odpadá   (Os)
  8.hod Ch     odpadá   (Jan)
2.A8 3.hod M   (V1) supluje Kolář Vladimír (Tr)
3.A8 3.hod ŠJ ŠJ (J1) změna Jakub Mendoza Cira Marina  
  4.hod AJ AJ1 (J1) změna Děcká Kateřina  
  5.hod Fy     odpadá   (Os)
  6.hod CJ   (Ch) přesun << Bajerová Jana z 26.4. (Pá) 6.hod
3.B 8.hod AJ AJ1   odpadá   (De)
4.A 3.hod ŠJ ŠJ (VT2) změna Střílková Lucie  
  3.hod NJ NJ (VT1) změna Brodová Magda  
  8.hod FS3 FS3   přesun >>   na 26.4. (Pá) 5.hod
4.B 5.hod AJ AJ2   odpadá   (De)
  6.hod AJ AJ1   odpadá   (De)
  7.hod TV Chl   odpadá   (Jan)
  8.hod FS3 FS3   přesun >>   na 26.4. (Pá) 5.hod
5.A8 4.hod AJ AJ1 (S1) spojí Hlaváčová Šárka (De)
  4.hod AJ AJ2 (S1) změna Hlaváčová Šárka  
  5.hod Geol   (V5) přesun << Marek Jan z 7.hod
  5.hod Fy S1   odpadá   (Tr)
  6.hod Fy S2   odpadá   (Tr)
  7.hod Geol     přesun >>   na 5.hod
6.A8 1.hod TV Dív   odpadá   (Jan)
7.A8 1.hod AJ Aj1   odpadá   (De)
8.A8 3.hod AJ Aj1 (S1) změna Dlabajová Jaroslava  
  3.hod AJ Aj2 (S1) spojí Dlabajová Jaroslava (De)
  7.hod TV Chl   odpadá   (Jan)
  8.hod FS3 FS3   přesun >>   na 26.4. (Pá) 5.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 25.4.2019

datum výpisu: 23.4.2019 (14:47)

Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Daehne Aleš - .. Db - Ru .. Hl - - -
Gardašová Olga           - .. - -  
Kolář Vladimír - .. Ml Ml Ml Tk .. Za - -
Petersová Yveta   ..                

Změny v rozvrzích tříd:

1.A 2.hod IVT VT2 (VT2) spojí Mlnařík Jiří (Kl)
  8.hod D     přesun >>   na 24.4. (St) 1.hod
1.A8 5.hod M   (V2) supluje Tkadlec Tomáš (Kl)
  6.hod TV Chl   odpadá   (Kl)
2.A8 6.hod TV Chl   odpadá   (Kl)
2.B 4.hod AJ AJ1 (J2) změna Jurajdová Šárka  
3.A 3.hod IVT VT2 (VT2) spojí Mlnařík Jiří (Kl)
  4.hod IVT VT2 (VT2) spojí Mlnařík Jiří (Kl)
3.A8 1.hod TV Chl   odpadá   (Kl)
  1.hod TV Dív   odpadá   (Pe)
4.A8 1.hod TV Chl   odpadá   (Kl)
  5.hod Fy   (S3) přesun << Oslancová Jana z 7.hod
  6.hod Bi S1   odpadá   (Gd)
  7.hod Fy     přesun >>   na 5.hod
4.B 1.hod AJ AJ1   odpadá   (De)
  4.hod RJ RJ (S3) změna Rudněvová Helena  
  4.hod AJ AJ2 (S3) spojí Rudněvová Helena (De)
5.A8 1.hod Fy   (V3) výměna << Trinkewitzová Kamila z 23.4. (Út) 4.hod
  1.hod M     výměna >>   na 23.4. (Út) 4.hod
  4.hod M   (Bi) výměna << Němec Jakub z 26.4. (Pá) 3.hod
  4.hod Bi     výměna >>   na 26.4. (Pá) 3.hod
6.A8 2.hod AJ AJ1 (Hv) spojí Dlabajová Jaroslava (De)
7.A8 6.hod AJ Aj2 (V3) změna Hlaváčová Šárka  
  6.hod AJ Aj1 (V3) spojí Hlaváčová Šárka (De)
8.A8 5.hod AJ Aj2   odpadá   (De)

 

 

Suplování:   Pátek 26.4.2019

datum výpisu: 23.4.2019 (14:47)

Nepřítomné třídy 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1.A         Akce Akce Akce      
1.B         Akce Akce Akce      
3.A     Akce Akce            
3.B     Akce Akce            
5.A8         Akce Akce Akce      
7.A8     Akce Akce            
Nepřítomní učitelé 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Volková Gabriela         - .. ..      
Daehne Aleš         Br - -      
Dlabajová Jaroslava     .. -            
Hlaváčová Šárka         Ju Dc ..      
Němec Jakub     .. <>            
Tkadlec Tomáš     - -            

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.- 6. hod Akce třídy

1.B

4.- 6. hod Akce třídy

2.A8 5.hod AJ AJ1 (S1) spojí Děcká Kateřina (Hl)
3.A

2., 3. hod Akce třídy

3.A8 6.hod CJ     přesun >>   na 24.4. (St) 6.hod
3.B

2., 3. hod Akce třídy

4.A 5.hod FS3 FS3 (LFy) přesun << Zakopalová Eva z 24.4. (St) 8.hod
4.A8 4.hod AJ AJ2 (V6) změna Jurajdová Šárka  
  4.hod AJ AJ1 (V6) spojí Jurajdová Šárka (Hl)
4.B 4.hod AJ AJ1 (Fy) spojí Brodová Magda (De)
  4.hod NJ NJ (Fy) změna Brodová Magda  
  5.hod FS3 FS3 (LFy) přesun << Zakopalová Eva z 24.4. (St) 8.hod
5.A8 3.hod Bi   (V4) výměna << Marek Jan z 25.4. (Čt) 4.hod
  3.hod M     výměna >>   na 25.4. (Čt) 4.hod
 

4.- 6. hod Akce třídy

7.A8

2., 3. hod Akce třídy

8.A8 5.hod FS3 FS3 (LFy) přesun << Zakopalová Eva z 24.4. (St) 8.hod

Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 4.- 6. hod - Volková Gabriela
1.B, 4.- 6. hod - Hlaváčová Šárka
3.A, 2., 3. hod - Němec Jakub
3.B, 2., 3. hod - Dlabajová Jaroslava
5.A8, 4.- 6. hod - Daehne Aleš
7.A8, 2., 3. hod - Tkadlec Tomáš

 

Zpracováno v systému Bakaláři