Závod všestrannosti mládeže

Závod Všestrannosti Mládeže s Policií ČR v Rožnově pod Radhoštěm proběhl dne 23.5.2018 .

Letošnímu ročníku branného závodu přálo po několika deštivých letech opět počasí 🙂

Během příjemného slunečního dne si žáci ještě navíc mohli letos v předstartovním čase zopakovat základní zásady poskytování první pomoci. O výklad a názorné ukázky ošetření zraněného, které demonstrovaly sestřičky ze Střední zdravotnické školy, byl velký zájem. Trasa závodu letos začínala na zimním stadionu na Bučiskách a byla bohatá na různé dovednostní úkoly, jako např. jízda na kole, střelba, přechod na lanech přes řeku, zdravověda, topografie, rafting a jiné. Studenti si závod opravdu vychutnali, zvláště odvážný sjezd na lanovce, který byl pro ně opravdovým adrenalinovým zážitkem.

Ze čtrnácti zúčastněných družstev se letos naše družstvo z 2.A8 ve složení Peter Balažovič, Marek Dvořák, Štěpánka Boráková a Klára Petřeková umístilo na krásném šestém místě.

Gratulujeme ke skvělému výkonu !!!