Omlouváme se, ale stránka Gymnázia bez JavaScriptu nefunguje správně. Prosím zapněte si JavaScript k načtení webu.

Volejbalistky vyrazily na Horní Bečvu

Každý rok se na ZŠ Horní Bečva sejdou děvčata z Rožnova a blízkého okolí, aby reprezentovaly své školy v odbíjené. Naše děvčata se na tuto sportovní akci těšila a chtěla předvést, jak se za poslední rok zlepšila.

Hned první zápas měl prověřit naši připravenost, protože nám los přisoudil ZŠ Videčskou.  Velmi vyrovnaný zápas jsme nerozehráli dobře, ale postupně se náš výkon zlepšoval a po remíze 1:1 jsme odcházeli spokojeni nejen díky lepšímu skóre, ale hlavně předvedenému výkonu. Druhý zápas jsme odehráli s Dolní Bečvou, děvčata pokračovala ve výborné hře, fandila si a atmosféra na hřišti i na lavičce byla skvělá. Po vítězství dva nula jsme již vyhlíželi našeho posledního soupeře z Hutiska.  Poslední krok bývá však nejtěžší a holky si to zažily na vlastní kůži. Soupeřky nám rychle vracely všechny balóny a čekaly na naše chyby, holky znervózněly a prohrály první set. Ve druhém setu se hrál vyrovnaný zápas a my měli za stavu 16:13 blízko k jeho vítězství, avšak nezvládli jsme koncovku a soupeřky zvítězily 20:17.  Tímto setem jsme ztratili možnost postupu ze skupiny a tím se rozplynuly i naše naděje na okresní kolo.

Ačkoli jsme nepostoupili, hodnotím vystoupení našich děvčat jako povedené. Holky hrály velmi pěkný volejbal a nasbíraly cenné zkušenosti do dalších zápasů, které mají ještě před sebou. Děkuji všem za skvělou atmosféru a předvedené výkony a těším se na příští rok, kdy se budou moci mladé volejbalistky opět předvést v tomto krásném sportu J.

Hráčky Gymnázia Rožnov p. R.: Marie Žlebčíková, Zuzana Jurajdová, Sofie Pospíšilová, Alena Václavíková, Klára Pečivová, Klára Petřeková, Viktorie Jandová, Monika Drexlerová a Štěpánka Boráková.