Sluníčkový den

Ve středu 19. 9. 2018 se dobrovolníci ze 3. ročníků zapojili do podzimních Sluníčkových dnů. Vyrazili do ulic města a především do všech tříd a kabinetů naší školy, kde prodejem předmětů s logem Život dětem vybrali krásnou finanční částku, která pomůže vážně nemocným dětem.
Všem patří velký dík za podporu této akce!

Vážení přátelé,

dovolte, abych studentům, Vašim kolegům a Vám co nejsrdečněji poděkovala za pomoc vážně nemocným dětem. Jsme Vám skutečně nesmírně vděčni, že nás pravidelně podporujete a tím nám umožňujete pomáhat těm, kteří to skutečně velmi potřebují. Za to Vám patří velký dík. Jsme opravdu rádi, že s námi spolupracujete.

Zasílám Vám děkovný certifikát s krásnou vybranou částkou a věřím, že  i nadále můžeme počítat s Vaší pomocí, aby se nám společně dařilo podporovat děti, které v životě neměly tolik štěstí…

S velkým díkem a přáním všeho dobrého

MgA. Maria Křepelková
ředitelka