Florbal starších žáků

V pondělí 25. 11. 2019 se na Dolní Bečvě konal florbalový turnaj starších žáků. Chlapci ze tříd 3. A8 a 4. A8 s radostí a soutěžním duchem sestavili tým a za doprovodu Mgr. Veroniky Růžičkové se odhodlali čelit výzvě. Po příjezdu jsme se setkali s dalšími osmi týmy, které přijely bojovat o postupové příčky. Los nám bohužel nepřál a ve skupině jsme měli velmi silné soupeře, ale ani přesto jsme to nevzdávali a do zápasu nastupovali odhodlaní čelit výzvě. V prvním zápase proti ZŠ Videčská jsme skvěle bránili a v polovině zápasu byl stav nerozhodný. Tři góly jsme ubránit nedokázali, proto konečný výsledek byl 0:3. Ve druhém zápasu jsme nastoupili proti domácímu týmu Dolní Bečvy. Zápas byl velmi vyrovnaný, Ondra chytal jako Bůh, ale chyběla nám štěstěna při střelách na branku a zápas skončil 0:2. V posledním zápase jsme nastoupili proti týmu Horní Bečvy a naším úsilím a motivací jsme ve skvělém zápase nadělili soupeři 3 branky. Ve své skupině jsme obsadili 3. místo a v součtu bodů a vzájemného skóre místo 6.

Děkuji za reprezentaci a skvělé výkony týmu ve složení Adam Habartík, Ondřej Kvapil, David Minařík, Peter Balažovič, Filip Křižka, Josef Mach a Stanislav Kretek.