Chemická olympiáda kategorie D

Školního kola chemické olympiády se letos účastnili studenti z tříd 3. A8 a 4. A8. Výsledky domácí práce a praktické části byly poměrně vyrovnané, takže o dvou přímo postupujících rozhodoval až závěrečný školní test. Díky obsazeným učebnám se studenti usadili v kabinetu chemie, kde mohli ukázat své nab(i)yté znalosti. Na výsledcích se zřejmě projevila i volba místa, jelikož vítězem se stal Václav Vinkler sedící za stolem pana učitele Malíka a druhé místo obsadil Jakub Kornel, jenž obsadil místo pana Janíčka. Tímto mladým chemikům gratuluji a uvidíme, zda se do okresního kola neprobojují i Kristina Belicová a Monika Drexlerová, které předvedly také dobré znalosti z tohoto krááásného předmětu.
Chemii zdar J.J.

Václav Vinkler             3. A8        146,5  bodů