Adaptační kurz očima studentů podruhé

Dne 3. září 2018 jsme se všichni vydali na náš seznamovací adaptační kurz. Naše třída 1. A s doprovodem třídního učitele Filipa Malíka a třída 1. B s paní učitelkou Renátou Chýlkovou. Sraz byl na autobusovém nádraží. Každou chvíli nervozita stoupala. Za chvíli jsme byli v plném počtu a vyrazili jsme směr Horský hotel Čarták. Po příjezdu nastalo rozdělení do pokojů, trocha odpočinku a seznamování mohlo začít. Ať už to bylo formou nějaké kolektivní hry, nebo formou skupinových úkolů, snažili jsme se to naplno užít, což si troufnu říct, že se nám povedlo. Nechyběla ani návštěva paní ředitelky Aleny Gallové, která nám společně i se školní psycholožkou řekla podrobnější informace o škole. Druhý den už byl trošku volnější, a proto jsme seznamování vzali do vlastních rukou. Také nás přijela navštívit třída 5.A8, se kterou jsme se vydali až na vrcholek Soláně. Poslední den už nás čekala pouze cesta autobusem zpět do Rožnova. Všem zúčastněným patří jedno velké díky za plně užitý adapťák a parádně naplánovaný program.

Marie Foltová, 1. A